Maria Łacina

Jestem mentorem, terapeutą i przewodnikiem duchowym. Podążam drogą prawdy, drogą osiągnięcia mistrzostwa w życiu. Jeśli znasz prawdę o sobie, to tworzysz prawdziwe i dojrzałe życie. Jeśli poszerzasz swoją świadomość, to odkrywasz jego głęboki sens. Świat jest w okresie wielkiego przełomu i zmienia się radykalnie. Stary znika na naszych oczach i rodzi się nowy, wysoce harmonijny. To czas, kiedy rozum i serce współpracują razem, porozumiewając się wyłącznie w oparciu o mądrość i miłość, która ich prowadzi.

„Pamiętaj! Gdziekolwiek Cię losy rzucą, kluczem do wszystkich tajników jest wiedza i miłość.”

Moja historia

Z przyjemnością opowiem o sobie, abyście mogli Państwo mnie lepiej poznać. Dobrze wiemy, jak ważne w życiu jest zaufanie, prawdomówność i szczerość. Cechy te wzbudzają szacunek u innych, ale także w nas samych. W naszej wspólnej pracy będą one warunkiem koniecznym do zbudowania dyskretnej i intymnej komunikacji, opartej na wiarygodności i rzetelności. Te wartości kształtowały mnie przez lata na stanowisku Głównej Księgowej.

A oto moja historia.

Jak to wszystko się zaczęło? .....tak naprawdę, ułożyło się samo. Po prostu, jak wszystko w życiu się układa, bez wysiłku, cierpliwie i powoli. Jakaś większa siła wewnątrz prowadzi nas za rękę, powiedziałabym z dokładnością szwajcarskiego zegarka. I wie dokładnie, co nam aktualnie jest potrzebne i kiedy. Gdyby ktoś powiedział mi jeszcze 10 lat temu, że ja dzisiaj będę nauczycielem i tworzyć drogę, tam, gdzie jej nie ma, to nie uwierzyłabym mu.

Dzisiaj stało się to moją pasją, sensem życia i celem. Dziś wiem, że nie możemy znać naszej przyszłości. Z prostej przyczyny, bo ją się tworzy. Dzień po dniu, krok po kroku, godzina po godzinie, w każdej obecnej chwili. Moja kariera zawodowa obracała się wokół branży finansowo- księgowej i tak naprawdę zakończyła się dwa lata przed emeryturą. Wtedy, w roku 2015 poczułam, że w tej pracy się spełniłam i nadszedł czas wprowadzić zmiany.

W życiu osobistym i rodzinnym również się spełniłam, będąc 40 lat żoną jednego mężczyzny i mamą 40 letniego syna, dzięki któremu zostałam babcią. Teraz nadszedł czas, że nareszcie mogę i chcę robić to, co pragnie moje serce. To co kocham najbardziej i co sprawia mi przyjemność. Samo życie!

Poznawanie nowych ludzi, odkrywanie nowych miejsc, doświadczanie mocy tego wszystkiego i dzielenie się tym z Państwem, to wielka radość i zaszczyt! Bo życie jest najwyższą wartością i cenię je sobie najbardziej. Żyć pięknie jest naszym najważniejszym powołaniem! Głęboko we mnie jest takie miejsce, które chce wiedzieć, że czyjeś życie dzięki mnie zmieniło się na lepsze.

Najważniejsze wydarzenia związane z obecną aktywnością

 • 2022

  Student Międzynarodowego Instytutu Recall Healing

 • 2021

  Kroniki Akaszy

 • 2020-2021

  Theta Healing Institute of Knowledge

 • 2019

  Człowiek jako projekt - Gregg Braden   

 • 2019

  Retreat Niagara Falls - Dr Joe Dispenza

 • 2018

  Spanish Escapade - Dr Joe Dispenza

 • 2013

  Zasady sukcesu – Jack Canfield

 • 2008

  Silva UltraMind ESP System

 • 2005

  8 x 0 – Wojciech Eichelberger

 • 2004 - teraz

  Nauka samodoskonalenia

Certyfikaty

Referencje